'גן בעיר' הוא בית דיור מוגן יוקרתי בלב העיר רמת גן.

לחיים ב'גן בעיר' יתרונות רבים: מיקום מרכזי, איכות שירות לדייר ומתקנים מעולים אך מה שמייחד את הבית, ועליו גאוות ההנהלה, הצוות והדיירים, היא האווירה החמה והביתית שאין דומה לה בכל האזור. צריך לבקר במקום כדי להבין. הבית ממוקם בטבורה של גינה ירוקה ופסטורלית בשכונה שקטה אך מרכזית ובסמוך לצירי תחבורה ציבורית, מרכזי קניות וקרוב לשירותים הקהילתיים והעירוניים.

המגורים בדיור המוגן 'גן בעיר' משאירים את הדיירים קרובים למקומות שהם מכירים, במרחק הליכה מחברות ומחברים, מבני המשפחה, מנותני השירותים השונים ומהנוף העירוני המוכר משכבר הימים. בסביבת הבית ממוקמים מוסדות תרבות, בתי קפה ומסעדות, בנקים, דואר, שווקים, קופות חולים ומרכזי קניות. שני צירי תחבורה מרכזיים: רחוב ז'בוטינסקי ורחוב ביאליק מבטיחים שהקשר בין הדיירים למשפחותיהם יהיה קל ונוח.

בדיור מוגן 'גן בעיר' חיים גימלאים עצמאיים, שמנהלים חיים פעילים ומלאי עניין. במרחק נסיעה במעלית, הדיירים שלנו יכולים לבחור במגוון עשיר של פעילויות יצירה והעשרה, לימודים והדרכות והם מוזמנים להשתתף בהרצאות וסרטים, לימודים וחוגי יצירה, וכמובן לשמור על הגיזרה והבריאות בחדר הכושר המאובזר או בבריכת השחיה, שממוקמת על גג הדיור המוגן וצופה אל רחבי גוש דן.

חיפשתם דיור מוגן בתל אביב או דיור מוגן גבעתיים?

דיור מוגן 'גן בעיר' הוא הפיתרון המושלם עבורכם! הוא שילוב של קרבה לערים הגדולות ושוקקות החיים וגם פינה שקטה שתוכלו לנוח בה ולהרגיש בטוחים לאחר יום עמוס, או במילים אחרות – תוכלו להתחיל את היום בסיור במוזיאון תל אביב, להמשיך אותו בשחיית צהריים בבריכה של 'גן בעיר' ולסיים אותו בקפה בעיר גבעתיים הסמוכה. 

אודות דיור מוגן יוקרתי גן בעירשירותי הדיור היוקרתי 'גן בעיר'

שירותים רפואיים בדיור המוגן

שירותים רפואיים

שירותי רווחה

נקיון ותחזוקה

תרבות ופנאי

מסעדה

מכבסה


'גן בעיר' מאפשר לדייריו מגורים פרטיים בבניין מוגן, שנותן ביטחון אישי וביטחון רפואי, בין אם על ידי שומר קבוע ניצב בכניסה לבניין ועד מרפאה קבועה, שמאפשרת מפגש עם רופאים ואחיות מדי יום.
הלב הפועם והרוח החיה של דיור מוגן 'גן בעיר' הוא הצוות הוותיק, המקצועי והמסור של המקום. עובדי המקום, שהם עצמם כמו משפחה, עובדים שנים רבות במקום ומכירים אישית כל דיירת ודייר. הם מייעצים ומכוונים, דואגים ועוזרים, כך שדיירי הדיור המוגן מקבלים סביבם אווירה משפחתית רגועה בסביבה תומכת.

מעל 100 יחידות דיור בגדלים שונים, מרפסות הפונות אל גן ירוק, אולם קולנוע ובריכת שחיה על הגג, פעולות העשרה, טיולים מאורגנים, שירותים מגוונים וחיים עצמאיים תחת השגחה. כל אלה, יחד עם צוות מקצועי זמין, הופכים את הדיור המוגן "גן בעיר" לבית ברמה של 5 כוכבים.צוות 'גן בעיר'