דיור מוגן במרכז

העולם לא שייך לצעירים – בטח לא אצלנו – והימצאותנו במרכז העניינים היא יתרון שדיירי 'גן בעיר' נהנים ממנו בכל יום. 

הדיור המוגן 'גן בעיר' שוכן בעיר רמת גן שבמרכז הארץ. יותר מזה, 'גן בעיר' ממוקם באזור מרכזי בתוך העיר, שקרוב לבתי הקפה, למעניקי שירותים הממשלתיים, למרכזי קניות, לקופת חולים וכו'.

דיור מוגן ליד תל אביב


בית דיור מוגן במרכז הארץ

קיימות מספר סיבות שבגינן ירצה דייר לגור בדיור מוגן במרכז הארץ:

  • הסיבה הראשונה היא כמובן מקום מגוריו טרם המעבר לדיור המוגן. דייר שחי מרבית או כל חייו בערים שבמרכז הארץ, בקרבת משפחתו, לרוב לא ירצה לשנות את זה בגיל מתקדם. יותר מזה, ייתכן והדייר ירצה להישאר באזור מגוריו בשביל לבלות יותר באזורים האלה. בנוסף, בני הגיל השלישי שגרים בערי הדרום או הצפון יכולים להחליט שהגיע הזמן לשנות אווירה ולעבור לבית הורים במרכז הארץ. אף פעם לא מאוחר.
  • דיור מוגן 'גן בעיר' הוא פיתרון מושלם לקשישים הגרים בכל ערי המרכז: רמת גן, תל אביב, גבעתיים וכו' ולא מעוניינים בדיור מוגן בתל אביב או דיור מוגן בגבעתיים.
  • סיבה נוספת היא הדברים שדיור מוגן במרכז הארץ יכול להציע לעומת אזורים אחרים בארץ. זה לא סוד שבמרכז הארץ נמצאים רוב מוסדות התרבות, תיאטראות, בתי קולנוע, גלריות ואירועים שונים שנערכים ברמת גן ובערים השכנות חדשות לבקרים. דיירי דיור מוגן איכותי 'גן בעיר' יכולים למלא את יומם בפעילויות מחוץ לבית הדיור המוגן עם משפחותיהם או עם חברים, ולחזור מלאי חוויות לפינה השקטה שלהם ב'גן בעיר'. גם מבחינת שירותים נוספים, כמו שירותיים רפואיים, הרבה יותר קל למצוא נותני שירותים מקצועיים באזור המרכז, וזאת בנוסף לשירות הרפואי הניתן בדיור המוגן עצמו.
  • הנגישות של הדיירים לכל מקום אליו יחפצו ללכת היא גורם מכריע בכל הקשור למגורים המרכז. הדיירים שלנו יכולים להיות בטוחים שקיימות עבורם הרבה אופציות של תחבורה ציבורית ולכל נקודה במרכז הארץ.
  • השילוב בין ההמולה שבחוץ לשקט שבתוך הדיור המוגן במרכז מעניק לדייר את התחושה שהוא עדיין חלק מהחברה, דבר שלנו בדיור מוגן הוא מובן מאליו. בדיור מוגן 'גן בעיר' הדייר יכול ליהנות מכל מה שלחברה הכללית יש להציע, אך גם לשמור על עצמו ולהתאים את אורח חייו לגילו. 

כאמור, אנחנו מאמינים שלדור הוותיק בארץ מגיע את הטוב ביותר, ואם הטוב ביותר הזה נמצא מבחינת הדייר במרכז, אז בגן בעיר, דיור מוגן יוקרתי, יותר ממוכנים למנף עבורו את המיקום המרכזי. 


בניין גן בעיר ברמת גן

דיור מוגן במרכז הארץ

גן בעיר ברמת גן הוא דיור מוגן איכותי שיודע לנצל את המיקום המרכזי שלו במרכז הארץ. איכות בית הדיור המוגן שלנו מתבטא לא רק בשירותים המקצועיים והפעילויות הרבות והמגוונות המוצעות לדיירים שלנו, אלא גם בקרבה שלנו למרכזי תרבות, שירותים רפואיים ושלל מקומות לבלות בהם בשעות הפנאי.

אצלנו בני גיל הזהב יודעים שהם לא מנותקים, להפך, הם הכי מחוברים לכל מה שקורה מסביב. המטרה שלנו בגן בעיר היא לא לשמר את איכות החיים הקודמת של הדיירים, אלא לשדרג את איכות החיים של הדיירים העצמאיים שלנו. 

אתם מוזמנים להיווכח בעצמכם בצפייה בגלריית התמונות שלנו או לבוא לבקר אותנו. אנחנו נשמח לתאם עמכם ביקור בדיור המוגן היוקרתי כך שתוכלו לראות את שלל המתקנים שלנו וכן לשוחח עם הדיירים המרוצים שלנו.  

מעוניינים להגיע לביקור בדיור המוגן 'גן בעיר'? מלאו פרטים או התקשרו ונחזור אליכם בהקדם!