זוכי פרס "דגל היופי" של המועצה לישראל יפה

זוכי פרס "דגל היופי" של המועצה לישראל יפה
מלכת היופי של בתי הדיור המוגן בישראל : גן בעיר ברמת גן

בית הדיור המוגן היוקרתי גן בעיר הוא הזוכה בתחרות "דגל היופי" שהתקיימה ביום חמישי

(14.11.2013) מטעם 'המועצה לישראל יפה'. בטקס שהתקיים במעמד מנכ"ל משרד הרווחה, השתתפו עשרות בתי דיור מוגן מן היוקרתיים ביותר בישראל.

למעלה מ-80 בתי דיור מוגן מן השורה הראשונה הציגו עצמם, במהלך השנה האחרונה, לצוותי השיפוט של 'המועצה לישראל יפה' במטרה לזכות בתואר היוקרתי של "דגל היופי" הניתן בזכות סטנדרטים גבוהים של טיפוח, ניקיון והעלאת איכות החיים של הדיירים והסובבים. ביום חמישי, קיבל בית הדיור המוגן ברמת גן גן בעיר את הבשורה כי קטף את התואר המוגדר על ידי רבים כ"אוסקר" של המועצה לישראל יפה.

בשנים האחרונות, לאור עליית המודעות לסביבה ירוקה , ניתן הדגש לחשיבה סביבתית ובהתאם ניתן למצוא היה למצוא בבתי הדיור המוגן המובילים שזכו בתחרות לצד גן בעיר אלמנטים ירוקים-סביבתיים מתקדמים כגון: חממה לגידול ירקות וצמחי תבלין אורגניים, מערכת חכמה לייעול צריכת האנרגיה, מעבר לביו-דיזל וחוג פסולת בעיסת נייר ממוחזרת.

אריה בדריאן , מנכ"ל גן בעיר: "מדובר בגאווה גדולה שכן מעבר לעובדה שעמדנו בתחרות בשורה אחת עם בתי הדיור המוגן המובלים בישראל קטפנו את התואר הנכסף ביותר. החלק שמשמח אותי ביותר הוא שאנו מצליחים לשלב בין האווירה האורבנית הייחודית שמאפיינת אותנו לבין סביבה ירוקה ואיכות חיים גבוהה. הזכייה הזאת היא גושפנקא חד משמעית לכך".

בשני העשורים האחרונים עברו כלל בית הדיור המוגדר בישראל שינוי משמעותי לאור הביקוש ההולך וגובר לעבור לדיור מוגן. הגיל הממוצע של דיירי בתי דיור מוגן ירד משמעותית וזאת מתוך התפישה כי לבתים אלו יש היכולת להציע עולם חברתי עשיר לצד פעילויות ומתקנים רבים לשעות הפנאי.

בית הדיור המוגן גן בעיר הממוקם בלב העיר רמת גן מאופיין בסגנון אורבני ייחודי המאפשר לדייריו לחיות חיים מלאים וגדושים בלב גוש דן. גן בעיר המוגדר כבית דיור מוגן איכותי בסגנון בוטיק משלב בין קרבה למרכזי קניות, בילוי ופנאי לבין סמיכות לפארקים ושטחים ירוקים.