דיור מוגן מומלץ

צ'ק ליסט המלצות לדיור מוגן

ההחלטה  על מעבר לבית דיור מוגן היא החלטה לא פשוטה, ולא רק עבור הדייר העתידי אלא גם עבור משפחתו. מגורים במקום חדש, סביבה לא מוכרת, סדר יום שונה לחלוטין וסביבה אנושית שונה הם מקור ללא מעט חששות ודאגות. אחד הדברים החשובים ביותר לכל אדם שמתכנן מעבר לדיור מוגן הוא מציאת דיור מוגן איכותי, כזה שהדייר יוכל לחיות בו בהנאה והמשפחה תוכל לישון בראש שקט.

איך מוצאים דיור מוגן איכותי? אתם יכולים לחפש ברשת, או למצוא מודעות פרסום בעיתונים, אבל רק מקור ראשון, מי שגר בבית הדיור המוגן בעצמו או בני משפחתו, רק הם יוכלו לספק לכם חוות דעת אמיתית ומהימנה, שעליה באמת תוכלו לסמוך.

מה אתם צריכים לחפש בהמלצות לדיור מוגן?

דיור מוגן איכותי מורכב ממספר גורמים חשובים:

  1. הצוות – בראש ובראשונה הצוות הוא שישפיע על איכות המגורים בבית הדיור המוגן. המסירות, האכפתיות, הדאגה, האדיבות ומעל לכל המקצועיות של הצוות יכולה להשפיע לאין שיעור על מצב רוחו של הדייר ועל בריאותו. הצוות צריך לספק את מחסורם של הדיירים, להיות קשוב וסבלני לבקשותיהם ולתלונותיהם, לשמוח איתם ולהעלות חיוך על פניהם ולדאוג שהם מקבלים את הליווי הרפואי הדרוש והטוב ביותר עבורם. על כל אלו תוכלו ללמוד באמת רק ממי שחווה את אנשי הצוות של המקום ומכיר את התנהלותם.
  2. פעילויות העשרה – בית דיור מוגן מיועד למבוגרים צעירים בנפשם, המבקשים ליהנות מהזמן הפנוי שלהם, למלא אותו בפעילויות מהנות ולפתח תחביבים וכישורים ישנים וחדשים. אחד המרכיבים החשובים של דיור מוגן הוא היצע הפעילויות שהוא מעניק לדייריו.
  3. מתקנים מפנקים – בהמשך לסעיף הקודם, דיור מוגן הכולל בריכה מפנקת, חדר כושר או חדר נגינה, למשל, מספק לדייריו פינוקים שהופכים אותו לאטרקטיבי הרבה יותר ממתחריו.
  4. ניקיון והגיינה – שמירה על הניקיון וההגיינה, על תחזוקת החדרים האישיים והמתקנים הציבוריים; כל אלו חשובים לא רק לשם שמירה על מראה אסתטי, אלא משליכים באופן ישיר על בריאות הדיירים במקום. לסעיף זה ניתן גם להכניס את איכות הארוחות במקום, גם היא גורם חשוב ביותר בבחירת דיור מוגן איכותי. גם כאן, דיירים שבעים, בריאים ומאושרים יהיו העדות הטובה ביותר לאיכות המזון ולשמירה על ההגיינה הכללית.

על מנת למצוא דיור מוגן איכותי, דברו עם דיירי המקום שבו אתם מתעניינים, עם בני המשפחה הקרובה שלהם, והקפידו לשאול אותם על כל אחד מהמרכיבים הנ”ל ועל החוויה הכללית.

בבית דיור מוגן יוקרתי, כמו למשל גן בעיר, בית דיור מוגן ברמת גן, תוכלו להתחיל לזהות את איכות המקום כבר מתמונות הדיירים המחייכים המופיעות באתר. שם תוכלו גם למצוא המלצות לדיור מוגן ממקור ראשון, ולהגיע לבקר במקום ולראות בעצמכם. יתרון נוסף של גן בעיר על בתי דיור מוגן אחרים – המיקום שלו בלב רמת גן, שמאפשר לדיירים לצאת ולטרוף את גוש דן מלא הפעילויות והאטרקציות.

השארת תגובה

אודות גן בעיר

לחיים ב’גן בעיר‘ יתרונות רבים: מיקום מרכזי, איכות שירות לדייר ומתקנים מעולים אך מה שמייחד את הבית, ועליו גאוות ההנהלה, הצוות והדיירים, היא האווירה החמה והביתית שאין דומה לה בכל האזור. 
קרא עוד

מעניין לקרוא גם:

חג עצמאות שמח!
הנהלת "גן בעיר" מאחלת יום עצמאות שמח לדיירים, לצוות ולכלל עם ישראל

פוסטים אחרונים

 

לוגו גן בעיר - דיור מוגן

לפגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן